rss

Kategorie

Znajomi

Archiwum

Tagi


Kalendarium

Kwiecień
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

08 sty

INSTAGRAM

Tagi: instagram, fotograf_kielce, ulewa, kielce, deszcz, dzieci, piaskownia, aparat, praktica, pożar, fire

Kategoria: instagram

Często zdarza się, że nie mamy przy sobie aparatu kiedy zdarza się coś ciekawego lub przed naszymi oczami pojawia się piękny widok, wtedy albo żałujemy, że umknie nam ciekawy obraz albo sięgamy po telefon. Teraz prawie każda komórka ma aparat, jedne są lepsze inne gorsze ale to nie ważne bo w jakiejś wyjątkowej sytuacji może nam posłużyć do utrwalenia ciekawego wydarzenia lub widoczku. Producenci telefonów prześcigają się w ilościach megapikseli i bajerów w takich ala aparatach, podobnie producenci oprogramowania i portali do prezentacji i udostępniania owych fotek.

 

Dość długo broniłem się przed używaniem aparatu w komórce, ale kolejne i coraz częstsze sytuacje w których brakowało mi aparatu przekonały mnie do używania owego sprzętu do rejestracji obrazków. Moment kiedy poznałem apkę INSTAGRAM do prostej korekcji obrazu dodatkowo zachęcił mnie do zabawy w patrzenie i utrwalanie otaczającego świata.)))

W kilku odcinkach postaram się przedstawić kilkanaście najciekawszych moim zdaniem obrazków z zeszłego już roku )) Są to często dość przypadkowe zdjęcia, nieżadko słabej jakści ale dzięki tej zabawie zaczołem zauważać wiecej wokół siebie ))))

 

:)Dodaj komentarz do wpisu:

WIKTOR TASZŁOW | PHOTOGRAPHY BLOG © 2012